Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Супутникове телебачення Тернопіль

 

переваги: Ціна, преміум-кіно і преміум-спорт в HD, все інше. ...
недоліки: Немає еротики, нерозумне пакетування, ввечері немає тварин в HD. ...


Відгук про Віасат, що надає платне супутникове телебачення Тернопіль.
З Віасат ми живемо, по-моєму, з 2008-го року. До того ми спершу були аббонентамі Viasat'a, але тільки не українського, а скандинавського; російськомовних каналів там було мало, зате яка там була "полуниця" (не еротика, а саме жорсткіше). :) Але самої «полуничкою» ситий не будеш і ми тоді від Віасат відійшли. Далі ми випробували якийсь мінімальний пакет каналів російського НТВ + (тоді НТВ + офіційно ще не поширювався в Україні). Ясен пень, що це повністю влаштовувати не може.

Покористувалися зовсім небагато і від НТВ + теж пішли. Якийсь час видивлялися звичайне аналогове ефірне телебачення (зате безкоштовно), як раптом по тв побачили рекламу Віасат. Підключилися. Набір каналів з того часу змінювався, щось додавали, щось прибирали (особливо «болючі» був догляд таких каналів, як Discovery World і Nat Geo WILD). Раніше компанія пропонувала пару еротичних каналів (правда, нікакущій: дуже легка еротика і трансляція тільки в нічний час): Spice і Adult Channel.

Потім Нацрада заборонила будь-яку еротику на нашому телебаченні і Віасат прибрав ці канали з своєї пропозиції. Також за цей час зменшувалася абонплата для клієнтів, які були з компанією більше двох років.

На початку літа 2012-го року Віасат почав пропонувати цифрове ТБ Львів в HD (заміна тюнера на новий, що підтримує HD, проводилася безкоштовно, треба було тільки сплатити 100 грн за активацію нової картки). Це було приурочене до початку футбольного чемпіонату ЄВРО 2012. Ажіотаж був величезний і не всі бажаючі змогли вчасно отримати новий тюнер. Нам в цій справі допоміг хороша людина і ЄВРО 2012 ми дивилися в HD з самого початку. Восени 12-го року Viasat став пропонувати додаткові фільмові преміальні канали в HD-якості за додаткову плату. До старту цих каналів компанія підійшла грунтовно, підписавши ексклюзивні контрак з переважною більшістю найбільших студій Голлівуду на показ на своїх каналах нових фільмів їхнього виробництва.

Якщо порівнювати https://viasat.ua/ua c НТВ +, то Віасат за 199 грн / міс. (Саме стільки коштує максимальний пакет, що включає всі канали) пропонує істотно більше і краще. Якщо людина багата, йому не важливо кіно і не потрібен футбол, то, напевно, краще було б НТВ +. Якщо ж порівнювати Viasat c Xtra, то другий також програє тим, що пропонує меншу за більшу суму грошей (беручи все пакети), не кажучи вже про відсутність каналів в HD. Хоча, можна взяти Екстра, якщо потрібні ТІЛЬКИ пізнавальні та дитячі канали (і більше нічого) - вийде дешево і сердито.

Не подумайте, що познавалка у Віасат погана - це не так. Просто, якщо порівнювати з тим же НТВ +, то у Віасат канал про тварин вечорами тільки в SD-якості. Якщо порівняти з екстра, то у неї два каналу про тварин вечорами, а у Віасат ввечері один. В іншому, пізнавальний блок від Віасат досить непоганий. Зараз я вважаю пропозицію від Віасат збалансованим і відповідає своїй ціні. Так, не все ідеально, але за такі гроші все дуже непогано. Особисто мені багато не треба, і до повного задоволення не вистачає всього-то п'яти конкретних каналів, приблизно.

Підводячи підсумок, хочу сказати, зараз те, що пропонує Віасат на території України - є хорошим вибором для сімей, члени яких мають різні смакові переваги, а також для людей, які люблять різноманітність.


29.01.2018 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru