Молодіжна громадська екологічна організація «Еко-Гал-Оствінд»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Дидич Ігор Дмитрович
вул. Драгоманова, буд. 10/40, 
м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300
Тел.: (03472) 42252
Факс: (03472) 42252
E-mail: ekogal@kl.if.ua
www: http://www.kalushcity.if.ua/ekogal.htm
Керівник організації
Дидич Ігор Дмитрович

Головна мета

Головною метою діяльності організації є підвищення екологічної свідомості та активності громадськості і мобілізація молодіжного інтелектуального і фізичного потенціалу на вирішення екологічних проблем краю.

Головні напрямки діяльності

  • організація екологічних класів, дитячих літніх таборів;
  • проведення екскурсій, експедицій, наукових семінарів, конкурсів;
  • організація лекцій, уроків, диспутів та застосування інших форм екологічного навчання і виховання;
  • виконання на договірних засадах науково-дослідних робіт екологічного змісту;
  • проведення виставок, імпрез, фестивалів;
  • надання рекламних, інформаційно-консультативних і туристично-екскурсійних послуг;
  • видання друкованої поліграфічної продукції відповідно до чинного законодавства України.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

В 2001 р. в Яремчі проведено міжнародну екологічну конференцію за участю України, Німеччини та Румунії. Конференція надала можливість партнерської співпраці трьох структур з такими ж зарубіжними партнерами обласної і місцевої влади, Карпатського Національного парку та громадських організацій. Практичним продовженням конференції стало створення Карпатського екологічного центру у Ворохті з метою підвищення рівня активності громадськості через просвітницьку еколого-культурницьку діяльність та впровадження в регіоні альтернативних видів енергетики на прикладі модельних установок (спільно з німецькими та швейцарськими екологами).

Три роки поспіль при підтримці органів місцевого самоврядування проводились екологічні табори для учнів Калуша, здійснено екологічну експедицію по території Манявського ботанічного заказника, налагоджено співпрацю з екологічними організаціями України та зарубіжжя (Польщі і Словаччини).

У 2001-2002 рр. організація виконувала програму "Відродження малих річок Калуша", направлену на роз'яснювально-правову роботу волонтерів серед населення приватного сектора. Проведено модельне прибирання за участю гостей з Австралії та Польщі, які є представниками руху "Clean up the World!" (в українському варіанті "Чиста Україна – чиста Земля"). “Еко-Гал-Оствінд” є координатором цього руху в Івано-Франківській області.

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Випуск брошури-порадника “Практичний досвід роботи над відродженням малих річок” та плакату-календаря за результатами реалізованої програми “Відродження малих річок”".

Публікації

Практичний досвід роботи над відродженням малих річок. – Калуш, 2003. – 58 с.

В брошурі описано практичний досвід роботи молодіжної громадської екологічної організації "Еко-Гал-Оствінд" над проблемою збереження малих річок. Наведено витримки із основних законів, які допомагають дбати про природу і про право людини жити в чистому довкіллі.

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru