Токмацька районна дитяча екологічна організація 
«Спілка Друзів Природи»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Івко Сергій Олександрович
вул. Шевченка, буд. 35, кв. 39, 
м. Токмак, Запорізька обл., 71700
Тел.: (06178) 21577
(06178) 20991
E-mail: ivko@tokmakcity.net
Керівник організації Івко Сергій Олександрович

Головна мета

Головною метою діяльності організації є активна участь в охороні навколишнього середовища, запровадження екологічної освіти серед населення, особливо серед молоді, вивчення природи краю.

Головні напрямки діяльності

  • винаходження та впровадження екологічно безпечних методів ведення сільського господарства та промисловості;
  • організація і проведення науково-дослідницьких експедицій, зборів, конференцій, присвячених вивченню та охороні природи;
  • сприяння збереженню пам’яток природи і садово-паркового мистецтва;
  • висвітлення екологічної інформації в дитячій екогазеті “Інформ - СДП” та місцевій пресі.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

19 березня і 15 квітня 2000 р. організація провела акції "Посади своє дерево", "Вербиченька" і "Чисті джерела" на річках Молочна і Чингул. Мета - очистити прибережні смуги та джерела від сміття, провести озеленення. В акціях брали участь 45 осіб. Місце проведення - Запорізька область, м. Токмак, р. Молочна; Токмацький район, р. Чингул. На р. Чингул очищено декілька малих джерел, висаджено гілки верби. На День довкілля організовано акції "Вербиченька", "Посади своє дерево" і "Чисті джерела" на р. Молочній. Акції проводились спільно з Токмацькою станцією юних туристів. На жаль, на р. Чингул жодна з гілок верби не прийнялась. На Молочній прийнялись всі клени, а з 15 верб – тільки 3. Сміття у струмку та трупів собак більше не виявлено. Проведено просвітницьку роботу серед школярів Токмака про дбайливе ставлення до річок.

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Захистимо та відновимо Чингул!".

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru