Дитяча неприбуткова екологічна громадська організація «Мальва»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Романчук Ірина Анатоліївна
вул. Прибережна, буд. 34,
с. Сосонка, Вінницький р-н,
Вінницька обл., 23213
Тел: (0432) 382124
Факс: (0432) 520174
E-mail:  vinmalva@ukr.net
, vromanchuk@ukr.net
www: http://vn.iatp.org.ua/malva/Index.htm
Керівник організації
Романчук Ірина Анатоліївна

Головні напрямки діяльності

Головною метою діяльності організації є реалізація та захист своїх прав і свобод, творчих здібностей, задоволення власних інтересів, які не суперечать законодавству.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

15 квітня 2000 р. була проведена акція по залісненню та очищенню від сміття водоохоронної зони річки Десенка, с. Сосонка Вінницької області. Метою цього заходу було покращити екологічний стан річки та привернути увагу населення села до проблем охорони річки Десенка. Учасники акції - 17 дітей віком 12-14 років разом з вчителем-керівником - впорядкували стихійне сміттєзвалище та започаткували посадку верби вздовж берега річки. В результаті проведеної акції було ліквідоване сміттєзвалище та укріплені береги річки Десенка.

У жовтні 2001 р. силами організації було проведено експедицію (сплав) з метою вивчення ландшафтного та біологічного різноманіття нижньої течії річки Десна. Плавзасіб - гумовий човен - було надано Вінницькою обласною екологічною організацією "Зелений світ Поділля". Результатом експедиції стало створення карти еколого-небезпечних об'єктів нижньої течії річки. З боку місцевої влади та громадськості села було надано організаційну допомогу у підготовці до робіт з прибирання сміття у прибережній захисній смузі. Для проведення конкурсів та зустрічей використовувались аудиторії місцевої школи. Оргтехнікою організацію забезпечила асоціація "Зелений світ Поділля".

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Збережемо річку Десенка!".

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru