Громадська організація «Ярина»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Фесенко Володимир Васильович
вул. Драйзера, буд. 34/51, кв. 252
м. Київ, 02222
Тел.: (044) 2418230
Моб. тел.: 8 067 263 9736
E-mail: sony@svitonline.com

      volfesenko@ukr.net

Член організації
Фесенко Володимир Васильович

Головна мета

Головною метою діяльності організації є реалізація громадянами свого творчого потенціалу, відродження кращих зразків української культури, підтримка та популяризація нових напрямків вітчизняного мистецтва.

Головні напрямки діяльності

  • проведення фестивалів, концертів, семінарів, виставок та інших заходів для популяризації українського мистецтва;
  • організація зустрічей діячів культури;
  • популяризація національного мистецтва шляхом створення та розповсюдження відео-, аудіо- та друкованої продукції (книги, компакт-диски, аудіокасети, відеофільми та інше в установленому законом порядку);
  • створення радіо- і телепрограм, присвячених пропаганді кращих зразків національної культури;
  • заснування засобів масової інформації.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

Літом 1998, 1999, 2002 і 2003 років організація проводила еколого-просвітні експедиції з метою виготовлення еколого-просвітніх відеофільмів. В експедиціях брало участь від 5 до 15 осіб. Експедиції проводились: у Хмельницькій області – на річці Згар; у Вінницькій області – на річках Згар, Десенка, Раставиця; у Житомирській області – на річках Раставиця і Бистриївка; у Київській області – на річках Раставиця і Рось.

Колектив зазвичай працював за такою схемою:

1. Організовувалась перша еколого-просвітницька експедиція, до складу якої крім фахівців, як правило, залучалися школярі та вчителі шкіл басейну обстежуваної річки. Поряд зі збором наукової інформації, забором проб, визначенням джерел забруднення, фіксуванням випадків порушень Водного кодексу проводились бесіди з місцевим населенням, адміністрацією та набирався відео-матеріал. Визначалися лідери, навколо яких могла б в майбутньому створитись громадська екологічна організація.

2. Матеріал оброблявся і систематизувався. Організовувались статті в місцевій пресі та виготовлявся відеофільм, який демонструвався обласними телеканалами та поширювався в VHS-копіях. Знаходились спонсори для створення громадської екологічної організації.

3. Діяльність другої експедиції ґрунтувалася на результатах першої. Крім проведення моніторингових робіт використовувались виступи шкільних агітбригад громадських організацій, які на цей час встигли сформуватися, проводились конкретні природоохоронні акції та продовжувались відео-зйомки для архіву.

Внаслідок цієї діяльності були виготовлені 15-20-хвилинні відеофільми: “Згар”, “Великі проблеми малої річки Бистриївки”, “Стежками і дорогами вздовж Роставиці”, три 15-хвилинні серії відео-посібника з охорони та оздоровлення малих річок під загальною назвою “Малі річки України” та брошура “Конспект з охорони та оздоровлення малих річок”. На “5 каналі” 28, 29 і 30 липня 2004 р. о 16.40 відбувся прем’єрний показ кожної серії.

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Виготовлення аудіо- та відеопосібників з охорони малих річок".

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru