Всеукраїнський комітет підтримки програм ООН для навколишнього середовища (УкрЮНЕПком)

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Шеляг-Сосонко Юрій Романович
пров. Кутузова, буд. 3, кв. 56,
м. Київ, 01011
Тел.: (044) 2901887
Е-mail: unepkomu@hotmail.com
Член організації
Хімко Роман Васильович

Головна мета

Головною метою діяльності організації є підтримка Програми Організації Об'єднаних Націй щодо навколишнього середовища в Україні, сприяння реалізації її глобальних програм і проектів та узгодженню екологічної політики і громадських ініціатив з міжнародними вимогами, захисту інтересів членів ЮНЕПКОМ.

Головні напрямки діяльності

  • брати участь у формуванні екологічної політики в Україні, проводити масові заходи;
  • організовувати та проводити конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, виставки, конкурси, аукціони;
  • засновувати засоби масової інформації.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів, що організовувалася Центром досліджень міжнародного розвитку (IDRC) Оттава, Канада, Програми ПРООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра здійснено проект "Проведення інформаційно-просвітнього туру у басейні Дніпра (на прикладі річки Рось)".

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Обстеження річки Згар і розробка та погодження місцевого екологічного плану дій її збереження".

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru