Громадська екологічна організація «ЕКО-Довкілля»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Турченяк Євгенія Михайлівна
вул. Д. Галицького, буд. 34, 
м. Жидачів, Львівська обл., 81700
Тел.: (03239) 31845, (03239) 32527
Факс: (03239) 31151
E-mail: eko.zhydachiv@i.ua
www: http://www.zhydachiv.lviv.ua/~eco/, http://eko.civicua.org/, http://www.ekodovk.narod.ru/

Головна мета

Головною метою діяльності організації є координація зусиль у справі докорінного виправлення екологічної ситуації в регіоні і сприяння забезпеченню природного співіснування людини і довкілля.

Головні напрямки діяльності

 • проведення практичних заходів, спрямованих на збереження природи і природних ландшафтів;
 • створення ландшафтно-екологічних парків та посадка дерев і кущів;
 • моніторинг довкілля;
 • проведення екологічних таборів та експедицій;
 • охорона та відтворення рідкісних і зникаючих рослин;
 • розробка заходів для промислових підприємств для покращення екологічної ситуації;
 • захист та оздоровлення річок і озер;
 • проведення ігор, що розвивають екологічне пізнання;
 • проведення екологічних семінарів;
 • видання екологічної літератури, учбово-методична робота.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

Щорічно у 2-3 неділю квітня організація бере участь в акціях “Жива вода” та “День довкілля” з метою проведення практичних заходів, спрямованих на збереження природи і природних ландшафтів навколо м. Жидачева. Кількість учасників – 2000 осіб. Під час акцій проводиться очистка територій водоохоронних зон річки Стрий, посадка дерев і кущів, очистка джерел. Внаслідок проведення акцій:

 • закладено 6 га ландшафтних парків в заплаві річки Стрий за рахунок водоохоронних зон;
 • проведено очистку прибережної полоси на території 3 га, яка після впорядкування стала улюбленим місцем відпочинку для жителів міста;
 • проведено очистку двох джерел;
 • завершено облаштування розсадника дерев, в якому на дорощуванні близько 30 тисяч дерев. Ці дерева протягом найближчого часу будуть висаджені у новостворених водоохоронних зонах річки Стрий на площі до 100 га.

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Збереження та поліпшення біорізноманіття малих рік басейну верхнього Дністра в Жидачівському районі як складової частини екологічної мережі України".

Публікації

Краєзнавчі матеріали про природу та річкову мережу Жидачівщини. – Жидачів, 2004. – 75 с. http://eko.civicua.org/

Ця книжка – захоплююча розповідь про Жидачівщину (Прикарпаття), її річки та озера, святі криниці, води яких мають цілющу життєдайну силу. Це знахідка для кожного, хто хоче знати про батьківський край і прагне оберігати його від екологічних небезпек, які чатують на нього через людську байдужість.

Це видання підтримане Wetlands International через грант, наданий Міністерством сільського господарства, природоуправління та рибальства Нідерландів в рамках конкурсу “Збережи свою річку“ на виконання проекту “Збереження та поліпшення біорізноманіття малих рік басейну верхнього Дністра в Жидачівському районі як складової частини екологічної мережі України”.

Вермикультивування в присадибних господарствах. "ЕКОС” № 2. – Жидачів, 2003. – 32 с. http://www.ekodovk.narod.ru

Цей інформаційний випуск є продовженням інформаційної кампанії по зменшенню кількості сміття. Вермикультивування - непроста, але доступна кожному господареві справа, що передбачає переробку каліфорнійськими черв'яками різних видів органічних відходів у високоефективне екологічно-чисте добриво – біогумус, який сприяє оздоровленню ґрунтів та підвищенню їх родючості, забезпеченню високих і стабільних врожаїв екологічно чистої та здорової продукції.

Видання стало можливим завдяки підтримці Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США) та ІСАР-Єднання в рамках програми “Шлях у майбутнє”.

Зменшувати, повторно використовувати, переробляти. “ЕКОС” № 1. – Жидачів, 2002. – 40 с. http://www.ekodovk.narod.ru/waste/index.htm

Цей інформаційний випуск присвячено проблемі збирання побутових відходів та впровадження елементів їх роздільного збирання з метою вторинної переробки.

Видання стало можливим за фінансової підтримки Львівського обласного цільового фонду навколишнього середовища в рамках проекту “Демократичних грантів” Посольства США, Київ.

Знай, люби, бережи. – Жидачів, 2001. – 150 с.
http://www.ekodovk.narod.ru

Ця книжка є першою спробою показати певну частину тієї екологічної роботи, яка проводиться в м. Жидачів. У ній зібрано матеріали, які є своєрідними науковими дослідженнями про пам’ятки природи Жидачівського району, еколого-краєзнавчу стежку навколо міста тощо. Також увазі читача пропонуються дитячі твори, які надійшли на конкурс “Мій голос віддаю на захист природи”.

 

 
© 2008 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru