Українська
English

Українська Річкова Мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Початок проекту «Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомереж»

 
 

Шановні члени Української річкової мережі!

 

Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл розпочинає реалізацію проекту «Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомереж». Проектом зокрема, передбачено:

  • створення “освітнього пакету” для викладачів, громадських організацій та місцевих органів управління, що зацікавлені у збереженні біорізноманіття, розвитку екомережі та інтегрованому підході до управління річковими басейнами;
  • проведення двох тренінгів для вчителів та представників громадських організацій щодо збереження біорізноманіття, розвитку екомережі та інтегрованого підходу до управління річковими басейнами;
  • видання спеціального випуску бюлетеню «Жива Україна», присвяченого Дніпровському екологічному коридору;
  • підготовку і розповсюдження інформаційного пакету щодо законодавчих аспектів, методологічних підходів та участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомережі;
  • проведення семінару щодо розвитку Дніпровського екологічного коридору;
  • публікацію матеріалів семінару;
  • збір інформації про Дніпровський річковий коридор.

В процесі реалізації проекту Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл планує активно співпрацювати з членами Української річкової мережі і використати можливості проекту як для розвитку екомережі в Україні, так і для підвищення можливостей громадських організацій, зокрема членів Української річкової мережі, щодо реалізації освітніх і практичних дій у питаннях збереження біорізноманіття та розвитку екомережі. Тому ми розраховуємо на Вашу підтримку і сприяння.

Створення освітнього пакету відповідає рішенням Третьої робочої зустрічі Української річкової мережі (Закарпаття, 2003 р.):

8. Підготувати методичні матеріали для вчителів з питань екологічної освіти та просвіти на основі досвіду організацій – членів УРМ. Для цього:

  • підготувати інформаційного листа і розповсюдити його серед членів УРМ (термін - протягом місяця, відповідальна – група інформаційного обміну УРМ);
  • надіслати наявні матеріали з питань екологічної освіти та просвіти, зокрема зі збереження річок, на адресу НЕЦУ (відповідальні організації – всі члени УРМ, термін виконання - до 31 грудня 2003 року).

Слід відзначити, що освітній пакет буде ґрунтуватися на більш широкій методичній основі, а не тільки на досвіді діяльності членів УРМ. Планується розробити типові уроки для шкіл та презентації для громадських організацій по трьох вищезазначених темах. Не виключається створення сценаріїв позакласних заходів, рольових ігор та ігор на природі. Освітній пакет стосуватиметься не тільки басейну Дніпра, а матиме більш широку цільову аудиторію. Ми сподіваємось, що освітній пакет буде корисним для вчителів, громадських організацій, місцевого населення. В межах пакету планується виготовити компакт-диск, на якому можна буде розмістити розробки членів Української річкової мережі і таким чином популяризувати діяльність членів УРМ.

Ми звертаємось до Вас з проханням посприяти створенню освітнього пакету. Ми зацікавлені як безпосередньо у Ваших матеріалах, так і у Ваших рекомендаціях щодо того, яким має бути пакет; які підтеми має охоплювати; на чому має сконцентрувати увагу; як найефективніше сприяти підвищенню рівня громадської обізнаності щодо збереження біорізноманіття, розвитку екомережі та інтегрованого підходу до управління річковими басейнами; які форми проведення занять є найкращими і т. ін. Отже, Ви можете зробити свій внесок у створення освітнього пакету.

Сподіваємось на співпрацю!

З повагою,

Василь Костюшин, Геннадій Марушевський, Яна Янюк, Інна Жарук 
Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл

 

Інформацію Ви можете надсилати на електронну скриньку yana@wetl.kiev.ua. Контактна особа – Янюк Яна, тел. (044) 246-58-62, 8-067-261-11-95.
 

 
< на головну сторінку

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru