Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:


Семінар-тренінг для вчителів

"Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок"

13-15 листопада 2007 р., м. Дніпродзержинськ

 

13-15 листопада 2007 р. в м. Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область) відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг для вчителів “Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок”, організований Чорноморською програмою “Ветландс Інтернешнл”, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Дитячим екологічним центром м. Дніпродзержинська за фінансової підтримки фонду BBI MATRA (Нідерланди).

У роботі семінару-тренінгу взяли участь 30 представників міських, районних та обласних еколого-натураліс­тич­них центрів, центрів дитячої та юнацької творчості, станцій юних натуралістів Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Чернігівської областей, а також 7 представників Управління освіти і науки м. Дніпродзержинська, Педагогічного коледжу Головного управління освіти і виховання Київської міської державної адміністрації при Національному університеті ім. Т. Шевченка, Чорноморської програми “Ветландс Інтернешнл” та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

На семінарі були розглянуті питання щодо стану та розвитку позашкільної екологічної освіти, проблеми та перспективи позашкільної освіти у напрямку роботи по збереженню біорізноманіття, створенню екомережі та дослідженню річок.

В рамках тренінгу була зроблена презентація проекту BBI MATRA «Дніпровський річковий коридор в Україні: підвищення рівня інформування громадськості та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття і розвитку екологічної мережі», а також освітнього пакету «Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок». Учасники тренінгу були ознайомлені з презентацією першого зайняття цього пакету «Біорізноманіття та його значення» і методичними рекомендаціями щодо застосування еколого-освітніх програм з проблем збереження біорізноманіття. Значну увагу було приділено законодавчим та методологічним засадам формування Національної екомережі України. Крім того, були розглянуті питання екологічної етики як складової частини екологічної освіти, а також проведено низку екологічних ігор, які можуть бути використані вчителями при плануванні проведення занять з екологічної освіти та виховання.

Учасники семінару-тренінгу поділилися своїм досвідом проведення екологічних заходів, а також висловили велику зацікавленість матеріалами, представленими в рамках тренінгу.

Дитячим екологічним центром м. Дніпродзержинська спільно з Управлінням освіти і науки м. Дніпродзержинська було організовано виступ колективу дитячої творчості, а також підготовлено екскурсійну програму по м. Дніпродзержинськ з відвідуванням середньої загальноосвітньої школи № 36, де учні школи підготували екологічний виступ-концерт.

 

© 2007 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru