Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:


Тренінг для представників громадських організацій

"Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок"

28-29 червня 2007 р., м. Чернігів

 

28-29 червня 2007 р. в м. Чернігів був проведений тренінг для представників громадських організацій “Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок”, організований Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл за сприяння Чернігівського районного центру сприяння розвитку сільського зеленого туризму. Зустріч проходила в Навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

У роботі тренінгу взяли участь 40 представників громадських природоохоронних організацій з 17 областей України, міст Києва і Севастополя, а також 7 лекторів-тренерів з Києва та Мінська.

На тренінгу була зроблена презентація проекту BBI MATRA «Дніпровський річковий коридор в Україні: підвищення рівня інформування громадськості та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття і розвитку екологічної мережі», інформаційного пакету «Збереження біорізноманіття та створення екомережі» та освітнього пакету «Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок».

Лектори-тренери з Києва та Мінська провели заняття за наступними темами:

  • Біорізноманіття в Україні: значення, стан, проблеми збереження;

  • Законодавчі та методологічні засади формування Національної екомережі України;

  • Екологічний моніторинг малих річок;

  • Плани інтегрованого управління річковим басейном;

  • Басейновий принцип формування екомережі.

Учасники тренінгу висловили свої зауваження і пропозиції до інформаційного та освітнього пакетів, виявили бажання доповнити освітній пакет власними розробками з екологічної освіти.

Чернігівським районним центром сприяння розвитку сільського зеленого туризму і Брусилівською загальноосвітньою школою було організовано екскурсію екологічною стежкою «Де Снов зливається з Десною». Директор школи Лідія Іванівна Кириленко ознайомила учасників тренінгу з культурними пам’ятками та природними особливостями Брусилівщини, розповіла про екологічні проблеми рідного краю і про те, що роблять вчителі та учні школи для того, щоб покращити стан довкілля. Незабутні враження залишилися в учасників тренінгу після виступу екологічної агітбригади.

 

© 2007 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru