Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:

 

Друга робоча зустріч Української річкової мережі

2002 р., м. Бережани, Тернопільська обл.


 

27-30 червня 2002 р. відбулася Друга робоча зустріч Всеукраїнської асоціації неурядових екологічних організацій, які займаються питаннями збереження річок України "Українська річкова мережа" (УРМ), організована Екологічним клубом "Край" (м. Бережани, Тернопільська обл.) за фінансової підтримки РЕЦ-Київ, а також організаційного сприяння Національного екологічного центру України і Всеукраїнської екологічної ліги. Зустріч проходила безпосередньо в м. Бережани та у духовному центрі с. Жуків Бережанського району Тернопільської області.
     У роботі зустрічі взяли участь 50 представників екологічних неурядових організацій (НУО) з 11 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя. Учасники обмінялися досвідом з питань:

  • взаємодії громадських природоохоронних організацій з органами місцевої влади та засобами масової інформації, 
  • екологічної освіти, просвіти та виховання,
  • покращення ефективності діяльності НУО з охорони річок.

Відбулося обговорення діяльності членів УРМ та її координаційних груп, подальших перспектив інтегрування Української річкової мережі (що налічує 56 організацій та 3 індивідуальних члени) у загальноєвропейські процеси, зокрема у процес підготовки до 5-ї Всеєвропейської Міністерської конференції "Довкілля для Європи" (Київ–2003). Було вирішено продовжити активну участь представників УРМ у роботі Оргкомітету української екологічної громадськості з підготовки до 5-ї конференції міністрів довкілля та надати цим представникам відповідні доручення.

УРМ, за підтримки фірми "Мінолта-Україна", було проведено конкурс на краще фото "Річка мого дитинства". Протягом 2-х місяців у Краєзнавчому музеї м. Бережани працювала екологічна фотовиставка "Знамениті дерева України".

Основним рішенням зустрічі УРМ стало ухвалення Звіту про діяльність УРМ за 2001-2002 рр., пропозицій до Робочого плану діяльності УРМ на 2002-2003 рр., який містить як плани діяльності кожної організації - члена мережі, так і спільні для усієї мережі заходи щодо збереження річок, а також Позиційного документа УРМ "Громадська оцінка політики використання і збереження водних ресурсів в Україні". В цілому було підтримано рішення Національного дніпровського форуму громадських екологічних організацій, який відбувся в м. Києві 10-11 червня 2002 р. Значну цікавість учасників зустрічі викликало обговорення питань екологічної освіти та просвіти щодо збереження річок, формування екологічної культури української молоді, інформування та обміну досвідом між членами УРМ у цьому напрямку.

Учасники зустрічі обговорили та прийняли ряд звернень до Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Міністерства екології та природних ресурсів України, зокрема щодо наслідків масових вирубок лісів у басейнах карпатських річок, грубого порушення природоохоронного законодавства у питанні добудови Ташлицької ГАЕС на р. Пд. Буг в Миколаївській обл., покрашення ефективності взаємодії громадськості та місцевих органів влади у питаннях збереження річок тощо.

Особливу увагу учасники зустрічі звернули на проблеми річок Карпат та басейну р. Дніпро.

Учасники зустрічі погодилися продовжити діяльність УРМ у питаннях розробки Державної програми системної підтримки громадських екологічних організацій України та взяти участь у підготовці документа "Громадська оцінка екологічної політики в Україні".

Третю робочу зустріч УРМ учасники зустрічі вирішили провести влітку 2003 р. в м. Ужгород (відповідальна організація – Карпатський Екологічний клуб "Рутенія").
 

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru