Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:

  

Тренінг для представників громадських організацій
"Участь громадськості у розробці Стратегічного плану дій для басейну р. Південний Буг та проведенні громадської кампанії"

м. Вінниця, 5-7 грудня 2008 р.

5-7 грудня 2008 р. у м. Вінниці був проведений тренінг для представників громадських організацій "Участь громадськості у розробці Стратегічного плану дій для басейну р. Південний Буг та проведенні громадської кампанії", організований Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл спільно з Басейновим управлінням водними ресурсами річки Південний Буг і Дитячою неприбутковою екологічною громадською організацією “Мальва”.

У роботі тренінгу взяли участь 43 представника громадських і державних природоохоронних організацій, в тому числі вчителів, з 5 областей, розташованих в басейні р. Південний Буг (Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Хмельницької, Черкаської), та м. Києва. На тренінгу був презентований проект BBI MATRA «У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг», а також розповсюджено освітній пакет «Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок».

Лектори-тренери з Києва та Вінниці провели заняття за наступними темами:

  • проблеми управління водними ресурсами в басейні р. Південний Буг;
  • басейнові геоінформаційні системи для моніторингу та управління водними ресурсами в басейні р. Південний Буг;
  • інтегроване управління річковим басейном;
  • збереження біорізноманіття і створення екологічної мережі;
  • проблеми збалансованого ведення сільського господарства;
  • стратегічний підхід до управління розвитком регіону;
  • організація громадянських кампаній по екологічно значущій проблемі та проведення громадських інформаційно-просвітницьких заходів на місцевому рівні;
  • взаємодія із засобами масової інформації;
  • підготовка запитів до органів влади щодо надання екологічної інформації.

Також відбувся круглий стіл «Планування проведення громадської інформаційно-просвітницької кампанії в басейні р. Південний Буг».

Учасники тренінгу підтримали ідею проведення громадської кампанії і висловили свої пропозиції щодо її проведення. Було вирішено, що всі свої пропозиції учасники тренінгу надішлють до офісу Чорноморської програми до 25 грудня. Також було вирішено підготувати методичні рекомендації щодо проведення громадської кампанії і надіслати її учасникам тренінгу та іншим зацікавленим організаціям.

Учасники тренінгу відвідали Сабарівську ГЕС, а також ознайомились з роботою Вінницької станції юних натуралістів. Дружина юних екологів школи-гімназії м. Жмеринка підготувала виступ для учасників тренінгу на тему боротьби із засміченням рідного міста.

 

 

© 2008 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru