Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ Ссылка на сайт hydra в тор браузере вот такая | |

 

Прес-реліз

  

Басейнове управління водними ресурсами річки Південний Буг
Науково-технічна рада Басейнової Ради Південного Бугу
Чорноморська програма «Ветландс Інтернешнл»
Вінницька обласна екологічна асоціація «Зелений світ Поділля»

13-15 травня 2010 р. Басейнове управління водними ресурсами річки Південний Буг, Науково-технічна рада Басейнової Ради Південного Бугу, Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл і Вінницька обласна екологічна асоціація «Зелений світ Поділля» проводять у м. Немирові Вінницької області Басейнову конференцію «Збережемо Південний Буг».

Учасники конференції: представники Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва.

В програмі конференції:

  • обговорення проблем природокористування в басейні річки Південний Буг;
  • обговорення проекту «Стратегічного плану дій з комплексного поєднання питань інтегрованого управління водними ресурсами, збереження біорізноманіття та збалансованого ведення сільського господарства в басейні р. Південний Буг» (СПД);
  • проведення акції «Журба Південного Бугу» (для цього кожна обласна делегація має привезти інформацію про задокументовані факти нищення природи в басейні Південного Бугу (включаючи фото та/або відео), які, на думку громадськості, є найрезонанснішими або найбільш типовими і масово поширеними; на конференції буде проведено голосування та складено антирейтинг цих фактів з врученням «чорної мітки» «переможцям»);
  • урочисте засідання, присвячене Дню Південного Бугу;
  • святкування Дня Південного Бугу та проведення акції «Віддай Південному Бугу краплю чистої води» (для цього кожен учасник має взяти з собою чисту воду з свого регіону, а також кожна обласна делегація має привезти з собою інформацію про гарні приклади природоохоронної діяльності в басейні Південного Бугу (бажано на листку ватману формату А3 з фотографіями).

День заїзду – 13 травня (четвер), поселення – з моменту приїзду. Для прискорення поселення учасники можуть надіслати свої паспортні дані на адресу Яворської О.Г.

Організатори конференції компенсують учасникам витрати на проїзд у поїзді чи автобусі, а також забезпечить оплату їхнього проживання та харчування під час конференції.

Контакти:

Басейнове управління водними ресурсами річки Південний Буг
Гавриков Юрій Сергійович,
тел.: (0432) 35-62-03, e-mail: vcvodxoz@svitonline.com

Науково-технічна рада Басейнової Ради Південного Бугу
Мокін Віталій Борисович,
e-mail: vbmokin@gmail.com

Чорноморська програма “Ветландс Інтернешнл”, а/с 82, Київ, 01032
Марушевський Геннадій Борисович, Янюк Яна Віталіївна
тел.: (044) 246-58-62, e-mail: river@wetl.kiev.ua

Вінницька обласна екологічна асоціація «Зелений світ Поділля»
Яворська Олена Григорівна,
тел.: (0432) 69-91-13, e-mail: yavorska08@meta.ua

Оргкомітет

 

© 2010 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru