Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:

  

Презентація проекту і нагородження переможців фотоконкурсу

23 грудня 2008 р.

5-23 грудня 2008 р. в Орхуському інформаційно-тренінговому центрі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України відбулася презентація проекту «У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг». Проект виконується Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл за підтримки Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди.

Учасниками зустрічі були представники Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Державного комітету України по водному господарству, громадських природоохоронних організацій, а також переможці фотоконкурсу (всього 21 учасник).

На зустрічі відбулися:

  • презентація проекту «У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг»;
  • презентація фотоконкурсу для професіоналів і любителів «Басейн Південного Бугу: довкілля і люди»;
  • нагородження переможців фотоконкурсу;
  • презентація конкурсу дитячих малюнків і творів «Ми живемо в басейні Південного Бугу»;
  • презентація пересувної виставки фотографій та дитячих малюнків і творів, яка експонуватиметься в басейні Південного Бугу.

Роботи учасників конкурсу розміщені на сайті Центру креативної фотографії.

 

© 2008 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru