tml> Декларація намірів Дністровської басейнової робочої групи
Українська
English

Українська річкова мережа >>>

 

Документи:

 

25 червня 2004 року м. Севастополь


Декларація намірів Дністровської басейнової робочої групи

щодо вирішення екологічних проблем в басейні р. Дністер
із застосуванням методології Української річкової мережі
 

Метою утворення Дністровської басейнової робочої групи є координація практичних дій, співпраця між НУО по оздоровленню річок за басейновим принципом.

Ми будемо раді отримати інформаційну та методологічну підтримку від Чорноморської програми Wetlands International, Інституту екології Національного екологічного центру України.

1. Група відкрита для роботи. Вхід до неї (та вихід із неї) - добровільна справа організації, яка погоджується та підписала декларацію.

2. До роботи у Дністровській басейновій робочій групі можуть залучатися спеціалісти, представники НУО природоохоронного спрямування як членів УРМ, так й інших.

3. Організації - члени Дністровської басейнової робочої групи - повинні сприяти залученню органів державної влади та місцевого самоврядування, представників ЗМІ до практичної природоохоронної діяльності в басейні річки Дністер.

4. Дністровська басейнова робоча група працює на місцевому, регіональному, національному і міжнародному рівнях.

Приєднуйтеся усі, хто живе і працює в басейні Дністра! Лише спільними зусиллями ми зможемо змінити на краще життя нашої річки - Дністра, "...що не стирає дні, а записує до своєї історії усі добрі справи Людини".
 

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru