Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:


Четверта робоча зустріч Української річкової мережі

2004 р., місто Севастополь, АР Крим

 

23-27 червня 2004 р. відбулася Четверта робоча зустріч Всеукраїнської асоціації громадських природоохоронних організацій, які займаються питаннями збереження річок України, "Українська річкова мережа" (УРМ), організована Еколого-природоохоронною організацією "Добрий світ" та Еколого-краєзнавчим клубом "Скіфія" (м. Севастополь, АР Крим) за фінансової підтримки Чорноморської програми Ветландс Інтернешнл, а також за організаційного сприяння Національного екологічного центру України. Зустріч проходила в м. Севастополь у приміщенні Інституту біології південних морів НАН України та у смт. Любимівка на базі відпочинку "Піщаний берег".

У роботі зустрічі взяли участь 45 представників громадських природоохоронних організацій та індивідуальні члени УРМ з 15 областей України, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя, представники природоохоронної громадськості АР Крим, а також представники дирекції Інституту біології південних морів (ІнБЮМ), Управління екоресурсів м. Севастополь, приватні підприємці м. Севастополь.

У рамках зустрічі відбулося 4 пленарних засідання, на яких учасники зустрічі обмінялися думками з таких питань:

 • про виконання рішень 3-ї Робочої зустрічі УРМ;
 • про перспективи розвитку УРМ та про проект Робочого плану УРМ на 2004-2005 рр., внесення змін і доповнень до “Концепції діяльності громадських природоохоронних організацій-членів УРМ зі збереження та відновлення річок”;
 • обмін досвідом між досвідченими організаціями та організаціями, які нещодавно приєдналися до УРМ;
 • вплив УРМ на формування і реалізацію природоохоронної політики у галузі збереження річок;
 • підготовка методичних рекомендацій щодо діяльності зі збереження річок на основі досвіду членів УРМ та методичних рекомендацій для вчителів з питань екологічної освіти і просвіти.

Також в кулуарах зустрічі працювало 6 тематичних робочих груп за такими напрямками:

 • екологічна освіта, виховання та просвіта (26.06.04);
 • започаткування діяльності Дністровської басейнової робочої групи УРМ (25.06.04);
 • про роботу Дніпровської басейнової робочої групи УРМ (26.06.04);
 • правові умови діяльності організацій-членів УРМ в Україні та участь УРМ у розробці "Загальнодержавної програми системної підтримки громадських природоохоронних організацій України" (25.06.04);
 • інвентаризація нефункціонуючих чи зруйнованих малих ГЕС, розташованих на малих річках України, вивчення їхнього стану, перспектив та досвіду відновлення (24.06.04);
 • про розробку "Кодексу етичного саморегулювання" в спільноті УРМ (26.06.04).

Відбулося обговорення діяльності членів УРМ та координаційних груп. Члени УРМ, піклуючись про поновлення складу членських організацій, вирішили внести в стратегічні плани розвитку УРМ створення молодіжних осередків при існуючих місцевих організаціях УРМ із забезпеченням їх правом подавати офіційні звернення та запити до органів державної влади.

Значну зацікавленість учасників зустрічі викликало обговорення питань, пов’язаних з правовим підґрунтям діяльності членів УРМ в Україні та перспектив його покращення, проблем екологічної освіти та просвіти, інформування та обміну досвідом між членами УРМ. Було вирішено ініціювати процеси щодо створення українських джерел фінансування природоохоронної діяльності громадських організацій. Члени УРМ погодилися продовжувати діяльність щодо розробки "Загальнодержавної програми системної підтримки громадських природоохоронних організацій України".

Учасниками зустрічі було обговорено та прийнято ряд звернень до Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, зокрема щодо необхідності розроблення і громадського обговорення та ухвалення "Національної програми екологічного оздоровлення басейну Дністра", щодо незадовільного стану дотримання водного законодавства в Україні, щодо незадовільного стану дотримання законодавства у сфері функціонування об’єктів природно-заповідного фонду України тощо.

П’яту робочу зустріч УРМ було вирішено провести наступного року на Дніпропетровщині (відповідальна організація – Еколого-туристичне об'єднання “Орлан”, м. Дніпродзержинськ).

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru