Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Документи:


Рішення
 
загальнонаціонального семінару
"Участь громадськості у збереженні малих річок України"
  

Обговоривши проблеми збереження малих річок України та питання участі громадськості у їх вирішенні,

відзначивши високу активність та зацікавленість українських екологічних НУО та місцевих громад, а також їх значний потенціал,

погодившись із нагальною необхідністю об’єднання зусиль громадськості задля поліпшення стану малих річок та сприяння позитивним змінам у державній екологічній політиці,

визначивши пріоритети та ухваливши довгостроковий план дій громадськості з питань збереження малих річок та впливу на екологічну політику у цій галузі,

учасники загальнонаціонального семінару "Участь громадськості у збереженні малих річок України" вирішили:

 1. Схвалити результати практичної діяльності українських екологічних НУО, місцевих громад та окремих активістів у галузі збереження малих річок України.
 2. Створити Українську річкову мережу.
 3. Затвердити Положення про Українську річкову мережу, Декларацію учасників семінару про створення Української річкової мережі та форму Заяви про приєднання до мережі.
 4. Прийняти Стратегічний план діяльності українських НУО зі збереження та поліпшення стану річок, врахувавши редакційні поправки.
 5. Заснувати координаційні групи Української річкової мережі: групу інформаційного обміну, групу пошуку коштів та групу організації загальних зборів мережі.
 6. Визначити координатором групи інформаційного обміну - Національний екологічний центр України (НЕЦУ, м.Київ), групи пошуку коштів - Український офіс "Wetlands International" (м.Київ), групи організації наступних загальних зборів мережі - Шкільне географічне товариство "Планета" (с.Головине, Черняхівський р-н, Житомирська обл.).
 7. Розіслати пакет документів учасникам семінару для внесення правок, зауважень, пропозицій, а також надати письмові формулювання пропозицій до звернень семінару до Верховної Ради України, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України тощо (відповідальні – НЕЦУ і учасники семінару).
 8. Підготувати та розіслати учасникам семінару форму Заяви про приєднання до Української річкової мережі для підписання організаціями та місцевими громадами (відповідальна організація – НЕЦУ).
 9. Розіслати проект Позиційного документа Української річкової мережі НУО до зустрічі міністрів довкілля, що відбудеться у Києві у 2003 р. у рамках процесу "Довкілля для Європи" (відповідальна організація – НЕЦУ).
 10. Підготувати та розповсюдити у засобах масової інформації Прес-реліз по результатах семінару (відповідальна організація – НЕЦУ).
 11. Розпочати підготовку пакету проектних пропозицій з врахуванням пропозицій учасників семінару з метою забезпечення пошуку коштів на діяльність мережі (відповідальна організація – Чорноморська програма "Wetlands International").
 12. Розпочати підготовку до проведення у 2001 р. загальних зборів мережі (відповідальна організація – Шкільне географічне товариство "Планета", с.Головине, Черняхівський р-н, Житомирська обл.).

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru