Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Ігор Янковський шостий рік поспіль проводить Конкурс дитячого малюнка

 

26 березня 2018 року в Україні стартує наймасштабніший Конкурс дитячого малюнка! Благодійний Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» вже почав почав прийом робіт учасників на VI-й Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнка.

Цього року тема конкурсу як завжди патріотична і актуальна: «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО». Конкурс триватиме до 26 травня включно. Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться в червні.

«Світ навколо нас стрімко розвивається. Науково-технічний прогрес змінює країни і міста прискореними темпами. І це, звичайно ж, не може не зачіпати України. Бурхливі зміни відбуваються і в нашій країні. Іноді дорослим навіть важко уявити, якою стане Україна через кілька років. Але у дітей фантазія безмежна. Тому темою шостого щорічного Конкурсу дитячого малюнка стала «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО». Я запрошую всіх юних художників поділитися своїм баченням майбутнього нашої країни на картинах. Упевнений, нас очікують справжні відкриття! », - зазначив, даючи старт Конкурсу, засновник благодійного Фонду, бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

Подробнее...

04.04.2018 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru