Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Роман Доник про зустріч блогерів з президентом України Петром Порошенко

 

Оскільки вже все розповіли, про те, що обговорювалося на зустрічі з Порошенком, то мені доводиться мудрувати і додумувати те, чого не було сказано)) Тому нічого нового не напишу. І емоцій, захоплення і слини теж не буде. Чисто моя думка.

Ніколи не брав участі в заходах типу зустрічі блогерів з чиновниками. Сенсу не бачу. Скажуть те, що хочуть сказати і не більше. На цю зустріч пішов, тому що мені було цікаво. Мені були цікаві не питання і відповіді. А швидше за те, що не буде сказано. І то, ЯК буде сказано.

Завжди побоювався виявитися в компанії, де хоч один - дві людини, пишуть за гроші то що потрібно або попросять. Ну, чисто прикро буде відчути себе ідейним лохом. Вчора ризикнув, бо це було знайомство. За це не заплатять і все на особистих враженнях. Ну може хтось на перспективу поміроточіт єлеєм. Точніше вже поміротчіл, судячи з реакції в мережі.

Формат, якщо чесно, для мене незвичайний, тому що я частіше не з питань, а з проблем. І хоч з найменшим розумінням, що потрібно робити щоб їх вирішити. Тут немає. Поки, сподіваюся.

Відразу хочу розчарувати. Це не була закрита зустріч. Хоч як би чесало ЧСВ, але це звичайна зустріч, згідно з протоколом безпеки глави держави. Телефони, колючі, ріжучі предмети, годинник, все здавалося. Чи не формальна зустріч, без камер. Але з главою держави воюючою країни.


11.03.2018 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru