Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Друк рекламних листівок дешевше ринкової ціни в Forward Print (2021)

 Изготовление листовок Форвард Принт Кращий спосіб надрукувати листівки дешевше - це друк листівок збірними тиражами (офсетний друк). У цій статті розглянемо детальніше як можна замовити изготовление листовок дешевше ринкової ціни через сервіс Форвард Принт.

Приклад: Ви замовляєте листівки 1 раз на місяць, тираж 1000-5000 шт, для поширення в рекламних цілях. Тираж менше 1000 шт зазвичай віддають на цифровий друк.

Збірні тиражі в друкарні

Збірний тираж (офсетний друк) - це реальна можливість друкувати рекламну поліграфію дешевше ринку. Суть в тому, що збираються невеликі замовлення в один великий, за рахунок цього собівартість друку кожного окремого замовлення стає менше і, відповідно, роздрібна ціна теж. Формат листівок в такому випадку друкують стандартний: А4, А5, А6, DL (євроформат 99х210 мм). Збірні тиражі ще можуть називати «збірка», «сборняк» і так далі.

Дизайн рекламної листівки в Forward Print

Наше завдання - економія коштів при збереженні високої якості продукції, а послуги дизайнера коштують не мало. Є кілька варіантів.

Перший, розробити якісний дизайн листівки таким чином, щоб було достатньо тільки міняти інформацію в листівках, а макет залишався незмінним. Можна підібрати кілька основних фонів листівки і міняти їх. Таким чином для зміни дизайну не знадобиться багато часу і вартість послуг дизайнера буде дешевше. Можливо, Ви зможете змінити дизайн листівки самостійно, якщо знайомі з графічними редакторами Фотошоп (Photoshop), Ілюстратор (Illustrator), Корелов (Corel Draw).

Дизайн листівки онлайн

Другий спосіб використовувати онлайн редактор для створення макета листівки. Багато друкарні надають можливість швидко створити макет рекламної листівки онлайн. Досить просто вибрати фон листівки, набрати текст і додати обрані контакти. Після можна відправити замовлення до друку або ж зберегти макет собі на комп'ютер для друку у відповідній друкарні. За посиланням нижче Ви потрапите відразу в онлайн редактор листівок

Друк рекламних листівок в Forward Print

Коли макет готовий до друку, почнемо пошук друкарні для розміщення замовлення. Шукаємо в своєму місті великі друкарні і дізнаємося про можливість друку замовлення в «складанні». Можете просто пошукати в інтернеті «збірні тиражі» в своєму або найближчому великому місті. Але найкращий спосіб відправити запит в великі друкарні такого змісту.

приклад: Цікавить друк рекламних листівок збірним тиражем. Кількість - 1000 шт, формат А5, кольорові двосторонні, щільність паперу 130 г / м. Підкажіть вартість і терміни виготовлення.

Чекаємо відповіді, порівнюємо ціни і терміни виготовлення.

Так як тиражі збираються в один, друкарня трохи затримає виготовлення замовлення. Але є один важливий момент, великі друкарні, які займаються збірними тиражами постійно, можуть виконати замовлення по друку листівок за 1-2 дня (без урахування термінів доставки) і за приємною ціною. А ті, які перекуповують друк (рекламні агентства, дрібні поліграфічні центри і т. Д.) Дадуть ціну дорожче + час на доставку від друкарні до себе, а потім до Вас. Тобто, порівнявши 3-5 відповідей, ви відразу зрозумієте хто друкує сам. Ось у них і пробуйте друкувати.

Якість друку

Тут швидше досвідченим шляхом, зразки друку листівок можна подивитися в друкарні, але один віддрукований тираж може сказати більше. Друкуємо пробні, невеликі тиражі, а потім замовляємо більше, якщо потрібно.

В цілому, це основні моменти для пошуку друкарні для друку рекламних листівок збірним тиражем. Коментуємо, висловлюємо свою думку. Конкретні ціни не вказувалися спеціально, так як вони можуть сильно відрізнятися від міста, до міста, від країни, до країні. Але принцип однаковий скрізь.- September 28 2021 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru