Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Барбершоп Київ

 

Більшість чоловіків не особливо люблять відвідувати салони краси. Перш-за все, це пов'язано з тим, що в звичайних перукарнях є два зали: чоловічий і жіночий. А є зовсім маленькі приміщення, в яких чоловіків стрижуть в сусідньому з жінками кріслі. Тому не завжди комфортно відвідувати подібні перукарні. З кожним днем салонів краси для чоловіків в Києві стає більше. Ціни на їхні послуги абсолютно різні і залежать від багатьох факторів. Барбершоп Киев - це більше ніж звичайна чоловіча перукарня і салон краси. Тут працюють справжні професіонали. Вони точно знають, як створити мужній образ з найдрібніших деталей.

ЩО ТАКЕ БАРБЕРШОП?
Барбершоп (назва походить від слова барба - борода) - суто чоловіче заклад, де представники сильної половини людства можуть підстригтися без всякого «гламуру», що з'явилися в США в 30-і роки ХХ столетія. Уви, у другій половині XX століття барбершопи практично зникли, поступившись місцем перукарнях жіночого плану. Основна суть закладів подібного плану - надання якісних послуг цирульника. Обслуговують клієнтів у приміщеннях barbershop Киев, частіше за все, чоловіки - Барбери.

На сайті одного американського салону краси для чоловіків на головній сторінці можна зустріти звернення великими літерами: «Жінкам подобаються доглянуті чоловіки». Крім цієї очевидної істини, в салонах хлопці легально знімають стрес (сльози-то сильній статі практично недоступні), а також підганяють себе під соціальні рамки, що вимагають від успішної людини вміння стежити за собою. Незважаючи на те, що манікюр в звичайному салоні коштує майже в два рази дешевше, ніж в чоловічому, клієнти готові платити. При цьому чоловіки досконально випитують про те, що з ними робитимуть і прискіпливо оцінюють результат. Зате, якщо майстер і якість послуг задовольняють, салон можуть не міняти довго, на відміну від жінок, які постійно перебувають в пошуку.

ОСОБЛИВОСТІ САЛОНІВ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
Для жінок похід в салон - не тільки догляд, релакс, але і спілкування з майстром, між собою. Більшості чоловіків таке доповнення здається не тільки зайвим, а й заважає. Процедури і маніпуляції повинні працювати, перукарі - стригти, а не базікати. Якщо журнали на столику, - то розраховані на чоловічу аудиторію. При цьому, подібні місця нагадують стилістику гангстерської трилогії Копполи, в якій впізнаються новини (мабуть, за допомогою азбуки Морзе) і приймаються важливі рішення. Можливо, крім релаксу і укорочення вусів, чоловіки ходять до вказаних нижче закладу, щоб відчути себе кіношним героєм з Вальтером в кишені і рішучістю в очах.


20.10.2017 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru