Закарпатський екологічний клуб «Едельвейс»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Куценко Ярослав Павлович
пров. Університетський, буд. 6, кв. 28,
м. Ужгород, Закарпатська обл., 88017
Тел.: (03122) 42228
Факс: (03122) 42228
E-mail: edelv@mvlep.uz.ua
Керівник організації
Куценко Ярослав Павлович

Головна мета

Наукова, громадсько-просвітницька діяльність в галузі охорони довкілля Карпатського регіону.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

14 березня і 12 квітня 2002 р. було проведено два семінари “Міжнародний підготовчий проект Програми сталого розвитку басейну річки Тиса” в м. Ужгород Закарпатської області за участю 60 активістів. Створено національну ініціативну групу з представників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій Закарпатської області. Мета групи - сформувати перелік найважливіших положень, які визначатимуть напрямки розробки та впровадження майбутньої Програми на українській території басейну р. Тиса. Для продовження розпочатої діяльності представники Державного управління та науковці із Закарпатської області були запрошені до м. Сентендре (Угорщина) на зустріч з представниками 5-ти країн, що знаходяться в басейні Тиси (Угорщина, Україна, Румунія, Словаччина, Югославія).

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Вплив магістральних продуктопроводів на стан довкілля басейнів малих річок Закарпаття на прикладі нафтопроводу "Броди-Держкордон". Проблеми та шляхи їх вирішення".

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru