Еколого-духовний центр «Водограй»

Контактна інформація


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |
Приходько Віктор Іванович
с. Банилів-Підгірний,
Сторожинецький р-н,
Чернівецька обл., 59020
Тел.: (03735) 53265
Факс: (03735) 53265
E-mail: wodograi@cv.ukrtel.net
Фотоархів 

Головна мета

Головною метою діяльності організації є захист прав та інтересів своїх членів, формування екологічного світогляду та духовного становлення молоді, консолідація громадських зусиль, направлених на збереження та відновлення природних багатств Буковини.

Головні напрямки діяльності

  • сприяння формуванню екологічного світогляду та духовного становлення учнівської молоді;
  • сприяння проведенню екомоніторингу та незалежної громадської експертизи;
  • проведення масових природоохоронних акцій;
  • організація екологічних, краєзнавчих, мистецьких, етнографічних таборів, виставок;
  • сприяння розвитку екотуризму;
  • сприяння збереженню та відтворенню біорізноманіття;
  • розробка та видання освітніх, виховних, методичних, інформаційних матеріалів з екології та охорони природи.

Досвід діяльності організації зі збереження малих річок

У 2003 р. в рамках Програми малих грантів "Збережи свою річку", що проводилася Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл, підтримано проект "Оздоровлення малих річок Карпат".

Публікації

Оздоровлюємо Буковинські річки. – Банилів-Підгірний, 2003. – 15 с.

Буклет орієнтований на жителів буковинського краю, що мешкають в басейні річки Серет і життєдіяльність яких в значній мірі безпосередньо чи опосередковано впливає на екологічний стан річки і прилеглих територій.

Автори видання сподіваються, що учні, студенти, молодь Карпатського регіону, життєвий шлях яких тільки розпочався, ознайомившись із змістом буклету, зможуть краще відчути, в якому прекрасному куточку землі доля визначила їм місце для життя. Буклет допоможе переконатись в тому, що здоров'я і добробут їх та їхніх майбутніх дітей безпосередньо залежить від рівня природного стану довкілля, зміцнити їх громадську позицію до охорони та відновлення малих річок.

Оновлений подих річок. Посібник по спорудженню перепадів. – Банилів-Підгірний, 2000. – 15 с.

Посібник дає загальну інформацію про екологічний стан річок Українських Карпат, рекомендації по спорудженню перепадів (вибору місця, використанню місцевого будівельного матеріалу для них) та пошуку партнерів у проведенні природоохоронних акцій.

Може бути корисним для роботи членів голубих патрулів, громадських організацій, учнівським і студентським об'єднанням, класним керівникам, класоводам та окремим громадянам, кому не байдужий сучасний стан малих річок.

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru