Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Гараж, міні-склад в гаражі. Уразливості, способи захисту

 

Гараж в гаражному кооперативі - бажане притулок автомобіля, місце зберігання інвентарю, запчастин і не тільки. Безліч гаражів служить міні-складами, майстернями, дрібними виробничими приміщеннями. З гаражів починалися багато відбулися бізнеси. У гаражах кипить життя нелегального сектора економіки (легальна неможлива за типовим статутом гаражних кооперативів). Крім достоїнств, тут існують цілком реальні ризики.

Крадіжки. Гаражні злодії можуть бути двох видів - «місцеві» з гаражного кооперативу і «чужаки» за наводкою. Місцеві тихо обкрадуть, акуратно розкривши замок, і заберуть, швидше за все, далеко не все. Приїхавши «за наводкою» можуть зламати або зірвати машиною гаражні ворота. Їх мета - викрадення нового автомобіля, або вивантаження товару з гаража, що використовується під склад. Дії носять швидкий (ривковий) характер. Для гаражів виходять тильною стороною за територію кооперативу є великий ризик розбирання або пролому стіни зовні. Існує і ризик розбирання даху під виглядом сезонного ремонту.

Найкращий захист від крадіжки - охранная сигнализация гаражей. У найпростішому випадку з одним датчиком руху з захистом від спрацювання на дрібних тварин (щурів). У більш просунутих випадках встановлюються додатково датчики дверей (воріт), по стінах простягається провід (датчик пролому), комбінований датчик тепла і диму, датчик затоплення, керований по gsm пиропатрон зі сльозогінним газом.

Дозвін може відбуватися як тихо, так і супроводжуватися ревом сирени. Важливо знати телефони охорони, щоб оперативно зв'язатися зі сторожем при додзвоні вашої сигналізації. З сезону 2012р Розумний Кіт пропонує GSM-сигналізації моноблоки, які потребують монтажу, ідеально підходящі для невеликих гаражних боксів. Сигналізацію-моноблок можна повісити на стіну або поставити на полицю і включити в електромережу. Більш просунуті рішення з багатьма датчиками і каналом управління дивіться в розділі «Типові рішення». Вся перерахована техніка є в асортименті Розумного Кіта.

21.02.2017

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru