Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.



+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Шановний відвідувачу сайту!

 

Пошукова система призначена для полегшення навігації по сайту Української річкової мережі й надання можливості швидко знайти інформацію, яка цікавить користувача. Пошук можна робити як по одному слову, так і по фразі (крім документів у форматі doc та pdf).

Щоб підвищити ефективність і точність пошуку, необхідно визначити додаткові параметри пошуку, представлені в системі як дві радіо-кнопки "AND" і "OR". Якщо в пошуковому вікні в якості аргументу Ви задаєте цілу фразу, то можливими є два варіанти пошуку.

Перший - з використанням команди "AND"

Активуйте радіо-кнопку з назвою "AND". В цьому випадку система знайде тільки ті сторінки, в яких присутні всі слова із заданої фрази. Використовуйте цей варіант для точного пошуку. 

Другий - з використанням команди "OR"

Активуйте радіо-кнопку з назвою "OR". Система відобразить у звіті сторінки, в яких зустрічається будь-яке слово із заданої фрази. Використовуйте цей варіант для більш розширеного пошуку інформації.

Виведені у звіті результати будуть розташовані в порядку релевантності (чим частіше зустрічаються на сторінках чи у документах слова з фрази, тим вище релевантність), що забезпечить Вам можливість швидко і з великою точністю знайти інформацію, яка Вас цікавить.

Бажаємо приємного перегляду сайту!

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru