Українська
English

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені 2016 року, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.ЭкспертГарантКачество+ Фиксаторы арматуры, трубы ПВХ Втулки для опалубки. Сетка металлическая. Укрывной материал.

| | + | | |

Українська річкова мережа - добровільне об'єднання громадян, неурядових організацій (НУО) та місцевих громад.
Мета
- сприяти поліпшенню екологічного стану річок, а також позитивним змінам в екологічній політиці України у галузі охорони і збереження річок.
Членство
- на 1 квітня 2005 року до складу УРМ входять 105 громадських екологічних організацій України та 4 індивідуальних членів.
 
 

1 вересня 2009 р.

Громадська кампанія "Дністровська екологічна хвиля"

 
У розділі Діяльність УРМ додана інформація про громадську кампанію "Дністровська екологічна хвиля"
 

10 серпня 2009 р.

Публікація "Басейн річки Бог"

 
У розділі Публікації додано нову книжку, присвячену комплексному опису басейну річки Південний Буг.
 

24 липня 2009 р.

Проведення VI робочої зустрічі УРМ

 
Ініціативна група Української річкової мережі у складі: ЕК "Край" (м. Бережани), Національного екологічного центру України, ВЕГО "МАМА-86", Товариства Подiльських природодослiдникiв та природолюбiв (м. Кам'янець-Подільський), Міжнародної мережі CEE Bankwatch Network, Чорноморської програми "Ветландс Інтернешнл", інформує про проведення 20-23 серпня 2009 року Шостої робочої зустрічі Української річкової мережі.
 

20 квітня 2009 р.

Проведення круглого столу «Стан та проблеми приток р. Південний Буг на прикладі р. Інгул» у м. Новий Буг (Миколаївська обл.)

 
23 квітня 2009 р. в рамках проекту Чорноморської програми «Ветландс Інтернешнл» «У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні р. Південний Буг»відбудеться круглий стіл «Стан та проблеми приток р. Південний Буг на прикладі р. Інгул».
 

20 січня 2009 р.

Оголошено результати конкурсу дитячих малюнків і творів «Ми живемо в басейні Південного Бугу»

 
20 січня були підведені остаточні результати конкурсу дитячих малюнків і творів «Ми живемо в басейні Південного Бугу».
 

23 грудня 2008 р.

Нагородження переможців фотоконкурсу для професіоналів і любителів "БАСЕЙН ПIВДЕННОГО БУГУ: ДОВКIЛЛЯ I ЛЮДИ"

 
23 грудня 2008 року у м. Київ відбулися презентація проекту "У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг" і нагородження переможців фотоконкурсу для професіоналів і любителів "БАСЕЙН ПIВДЕННОГО БУГУ: ДОВКIЛЛЯ I ЛЮДИ".
 

8 грудня 2008 р.

Тренінг для представників громадських організацій "Участь громадськості у розробці Стратегічного плану дій для басейну р. Південний Буг та проведенні громадської кампанії"

 
5-7 грудня 2008 р. у м. Вінниці був проведений тренінг для представників громадських організацій "Участь громадськості у розробці Стратегічного плану дій для басейну р. Південний Буг та проведенні громадської кампанії", організований Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл спільно з Басейновим управлінням водними ресурсами річки Південний Буг і Дитячою неприбутковою екологічною громадською організацією “Мальва”.
 

4 грудня 2008 р.

«Про що мовчать енергетики?»

 
Київ, 3 грудня 2008 – Національний екологічний центр України (НЕЦУ) оприлюднив матеріали з нового документального фільму «Про що мовчать енергетики?» та розповів про скандальний зрив його показу на громадських слуханнях з питань будівництва Канівської гідроакумулюючої електростанції (ГАЕС).
 

2 вересня 2008 р.

Громадські кампанії УРМ

 
Звертаємо Вашу увагу! На сайті в розділ "Діяльність УРМ" додана інформація про громадські кампанії "Гарду - ТАК!", кампанію проти побудови Канівської ГАЕС та добудови Дністровської ГАЕС 
 

2 вересня 2008 р.

Громадська інформаційно-просвітня кампанія: ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!

 
В процесі реалізації проекту "У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг" Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл планує активно співпрацювати з громадськими природоохоронними організаціями, зокрема з членами Української річкової мережі, і використати можливості проекту для підвищення можливостей громадських організацій брати участь у плануванні інтегрованого управління річковим басейном та підвищенні рівня обізнаності громадянського суспільства щодо інтеграції питань збереження біорізноманіття, створення екологічної мережі, управління водними ресурсами та збалансованого ведення сільського господарства.
 

1 вересня 2008 р.

УВАГА! КОНКУРС!!!

Розпочинається фотоконкурс для професіоналів і любителів "БАСЕЙН ПIВДЕННОГО БУГУ: ДОВКIЛЛЯ I ЛЮДИ". Кінцевий термін надсилання робіт - 30 жовтня. Умови фотоконкурсу

 

1 вересня 2008 р.

УВАГА! КОНКУРС!!!


Розпочинається конкурс дитячих малюнків і творів "МИ ЖИВЕМО В БАСЕЙНI ПIВДЕННОГО БУГУ". Кінцевий термін надсилання робіт - 30 жовтня. Умови конкурсу

 

29 серпня 2008 р.

Регіональна прес–конференція "Каховське водосховище + 50. Передісторія регіону, задум та створення, сьогодення, проблеми, перспективи"

 
20 серпня 2008 р. у місті Нікополь відбулася регіональна прес-конференція "Каховське водосховище + 50. Передісторія регіону, задум та створення, сьогодення, проблеми, перспективи."

  Стаття у "Запорізькій правді" (від 28 серпня 2008 р.)

 

2 червня 2008 р.

Початок проекту "У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг"

Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл розпочинає реалізацію проекту "У напрямі до комплексного поєднання збереження водно-болотного різноманіття, водного управління та сільського господарства в Україні. Пілотний проект в басейні річки Південний Буг".

 

7 квітня 2008 р.

Публікації, видані в рамках проекту "Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомережі"

На сайті додані публікації, що були видані в рамках проекту "Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомережі".

 

24 вересня 2007 р.

13 - 15 листопада 2007 р. - Тренінг для вчителів "Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок"

13-15 листопада 2007 р. Чорноморська програма “Ветландс Інтернешнл”,  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді і Дитячий екологічний центр м. Дніпродзержинська проводять в м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області тренінг для вчителів «Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок». 

 

24 січня 2007 р.

28 - 29 червня 2007 р. - Тренінг "Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок"

28-29 червня 2007 р. Чорноморська програма “Ветландс Інтернешнл” проводить в Чернігові тренінг для представників громадських організацій «Збереження біорізноманіття, створення екомережі та інтегроване управління басейнами річок».

Після закінчення тренінг-курсу з 29 червня по 1 липня 2007 р. планується провести П’яту робочу зустріч Української річкової мережі.

 

6 січня 2007 р.

2 - 3 квітня 2007 р. - Семінар "Дніпровський екологічний коридор: сучасний стан, проблеми та перспективи "

Проведення семінару "Дніпровський екологічний коридор: сучасний стан, проблеми та перспективи" переноситься на 2 - 3 квітня 2007 р.

 
 

28 грудня 2006 р.

29 - 30 березня 2007 р. - Семінар "Дніпровський екологічний коридор: сучасний стан, проблеми та перспективи "

29-30 березня 2007 р. Чорноморська програма "Ветландс Інтернешнл" проводить в Києві семінар "Дніпровський екологічний коридор: сучасний стан, проблеми та перспективи".

Для участі в роботі семінару запрошуються представники природоохоронних та водогосподарських установ, місцевих органів влади, громадських організацій, наукових та освітніх установ. 

 
 

28 грудня 2006 р.

Початок проекту "Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомереж"

Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл розпочинає реалізацію проекту «Дніпровський річковий коридор: підвищення громадської обізнаності та сприяння участі громадськості у збереженні біорізноманіття та розвитку екомереж».

 
 

1 лютого 2005 р.

Завершення проекту "Участь громадськості у збереженні та збалансованому використанні малих річок в Україні: підтримка річкової мережі"

У лютому 2005 р. Чорноморська програма Ветландс Інтернешнл завершила проект "Участь громадськості у збереженні та збалансованому використанні малих річок в Україні: підтримка річкової мережі". Детальний опис результатів виконання 28 проектів програми малих грантів "Збережи свою річку" Ви можете знайти на web-сторінках "Діяльність УРМ" та "Публікації" (українсько-англійське видання "Збережи свою річку"). На web-сторінці "Публікації" також можна знайти матеріали тренінг-курсу "Участь громадськості у збереженні малих річок". В рамках загальнодержавних заходів з проведення "Дня довкілля – 2005" 19 квітня 2005 р. в Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України відбудеться презентація результатів виконання проекту.

 
 

1 жовтня 2004 р.

30 вересня – 1 жовтня 2004 р.  – Семінар-презентація проектів програми малих грантів "Збережи свою річку"

30 вересня – 1 жовтня 2004 р. в Києві відбулася презентація проектів програми малих грантів "Збережи свою річку" організована Чорноморською програмою Ветландс Інтернешнл. Програма малих грантів впроваджувалася у 2003-2004 рр. за підтримки Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди. Гранти були надані зареєстрованим громадським організаціям – членам Української річкової мережі.

 
 

18 липня 2004 р.

12-18 липня 2004 р. – Тренінг-курс для членів Української річкової мережі

12-18 липня 2004 р. у Києві пройшов 7-денний тренінг-курс для представників громадських організацій "Участь громадськості у збереженні малих річок", організований Чорноморською програмою "Ветландс Інтернешнл" та Інститутом екології (ІНЕКО) Національного екологічного центру України.

 
 

27 червня 2004 р.

23-27 червня 2004 р. – Четверта робоча зустріч Української річкової мережі

23-27 червня 2004 р. в Севастополі відбулася Четверта робоча зустріч Української річкової мережі, організована Еколого-природоохоронною організацією "Добрий світ" та Еколого-краєзнавчим клубом "Скіфія" (м. Севастополь, АР Крим) за фінансової підтримки Чорноморської програми Ветландс Інтернешнл, а також за організаційного сприяння Національного екологічного центру України.

 
 

18 лютого 2004 р.

19-25 квітня 2004 р. – акція "Жива вода – 2004. Спільні дії"

Національний екологічний центр України в рамках діяльності Всеукраїнської асоціації громадських природоохоронних організацій "Українська річкова мережа" оголошує проведення в Україні з 19 по 25 квітня 2004 р. тижневої акції "Жива вода – 2004. Спільні дії" і запрошує усіх небайдужих до проблем збереження річок в Україні взяти в ній посильну участь.

 
 

2 лютого 2004 р.

Всесвітній День охорони водно-болотних угідь: зберегти Дунайський біосферний заповідник!

У грудні 2003 р. ряд екологічних об'єднань України, Росії, Білорусі і Молдови вирішили присвятити свої дії у Всесвітній день охорони водно-болотних угідь у 2004 р. збереженню Дунайського біосферного заповідника. Заповіднику вже декілька років загрожує Мінтранс України, який планує спорудити в його абсолютно заповідній зоні судноплавний канал Дунай – Чорне море.

2 лютого були проведені заходи на захист Дунайського біосферного заповідника в Києві, Москві, Донецьку. У Міжнародному Дні захисту Дунайського заповідника взяли участь також громадяни Великобританії, Данії, Молдови та Швеції.

Українська коаліція "За дику природу"

 
 
 
Для оперативного отримання новин та обміну інформацією про проблеми збереження річок в Україні Ви можете підписатися на розсилку Української річкової мережі - UA_RiverNet. Для цього скористайтеся адресою:
UA_RiverNet-owner@yahoogroups.com
© 2008 Українська річкова мережа

 

Сайт створено в рамках проекту Чорноморської програми Wetlands International "Малі річки України: участь громадськості у їх збереженні та збалансованому використанні" за підтримки Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди (the Dutch Ministry of Agriculture, Nature and Food Quality) і Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди (MATRA Fund/ Programme International Nature Management).

 

Використання матеріалів дозволяється за умов посилання: Вебсайт "Українська річкова мережа" http://www.uarivers.net
 

 

  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru