Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Боновые заграждения (2017)

 

Бони загороджувальні «БН» представляють собою класичні загороджувальні бони, традиційно застосовуються при ЛАРН для локалізації розливів нафти, нафтопродуктів і технічних рідин на водній поверхні, буксирування плями розливу до нафтозбиральних пристроїв і для попередження подальшого поширення розливу, а так само для захисту берегової смуги. Завдяки круглій формі поплавця бони боновые заграждения можуть встановлюватися як на стоячих водоймах, так і на водоймах з течією.

Загороджувальний бон «БН» складається з:
- оболонки з тканини ПВХ сигнального кольору, стійкої до впливу нафти і нафтопродуктів,
- верхній поплавковою частини, з розташованим в ній верхнім силовим елементом,
- середньої частини,
- нижній баластної частини, так само виконує роль нижнього силового елемента.
Оболонка бона об'єднує в собі всі елементи бона.

Конструкція бона загороджувального БНВерхняя поплавкова частина є надводним огороджувальних елементом і призначена для безпосереднього контакту з нафтопродуктом. Циліндричних форма поплавця запобігає завалювання бона на хвилюванні і вітрі, забезпечує бону високу плавучість, і як наслідок - надійно перешкоджає перетіканню нафтопродукту через бонове загородження. Поплавковая частина заповнена м'яким закритопорістой пінополіетиленом, що забезпечує бону постійну плавучість, навіть в разі пошкодження, як оболонки, так і самого поплавка, і гнучкість, необхідну для роботи бона на хвилюванні.

Середня частина є підводним огороджувальних елементом, що запобігає подниріваніе нафтопродукту під бонове загородження.

Нижня баластних частина служить для утримання бона в вертикальному положенні і створення постійного натягу середньої частини.

Силові елементи, що знаходяться у верхній і нижній частині бона служать для зняття розривних навантажень з оболонки бона при транспортуванні гілки бонів по воді, установці бонів на протязі, буксирування плями розливу нафтопродукту і т.п.
Кожна секція бона «БН» ділиться на частини вертикальними пластинами для зручності складання. Пластини в верхній частині забезпечені ручками для перенесення та встановлення бонів.

31.05.2017

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru