Розробка інформаційних матеріалів з метою поширення знань про стан та проблеми збереження малих річок в Україні

Назва організації

Українське ботанічне товариство

Керівник проекту


   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

Олешко Антоніна Микитівна

Контактні дані керівника проекту

Адреса для листування:
вул. Терещенківська, буд 2,
м. Київ, 01030
Тел.: (044) 2348334
E-mail: intereco@post.com.ua

Мета

Висвітлення проблем, пов'язаних зі станом малих річок, які виконують кліматоутворюючу, водорегулюючу та інші важливі функції; поширення інформації, розрахованої на широке коло читачів – активістів екологічних організацій, учнівську та студентську молодь, вчителів, всіх зацікавлених у збереженні навколишнього середовища.

Завдання

  • залучення авторитетних спеціалістів в галузі охорони довкілля до написання статей;
  • підбір відповідних ілюстративних матеріалів;
  • друк одного спареного номеру журналу "Жива Україна";
  • організація поширення видання в районні та спеціалізовані бібліотеки, підготовка електронної версії видання для подальшого поширення, тиражування, пересилання.

Місце впровадження

Київська область

Результати

В рамках проекту підготовлено і видано екологічний журнал "Жива Україна". Журнал містить статті про проблеми малих річок та шляхи їх розв'язання і матеріали провідних зоологів України щодо орніто- й іхтіофауни та ботаніків щодо реліктових видів рослин, занесених до Червоної книги України. В журналі також представлено перелік статей, присвячених річкам, водно-болотним угіддям України та їх біорізноманіттю, що публікувалися на сторінках журналу "Жива Україна" протягом останніх 5 років (1998-2003). Журнал видано накладом 1000 примірників і поширено серед громадських організацій, учасників семінару "Участь громадськості у збереженні малих річок", установ природно-заповідного фонду, інших організацій, зацікавлених у збереженні довкілля, серед студентської та учнівської молоді, активістів екологічного руху.

 

Напрацьовані матеріали

Екологічний журнал "Жива Україна" (pdf файл, 1751 Kb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Презентація проекту (pdf файл, 1387 Kb)
 

 

 

 
© 2005 Українська річкова мережа
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru