Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Ремонт димоходів: як продовжити життя димохідної труби

 Для димоходу, як і будь-який інший інженерної системи, її слід замінити і періодичний ремонт. Суть обслуговування димовивідного каналу - в очищенні її внутрішніх поверхонь від кіптяви і сажі. Цю процедуру цілком можна провести самостійно за допомогою спеціальних засобів. А ось ремонт може виявитися досить складним процесом.
    
Як оцінити складність ремонтних робіт

Проведення ремонту, чищення димоходів, загільзовкі, обмурівки і т. Д. Наосліп категорично заборонено проводити Ремонт дымохода, оскільки це може мати серйозні наслідки. Тому будь-які роботи такого роду повинні початися з обстеження фахівцями димоходів та вентиляційних каналів. Сьогодні для цих цілей використовують відеокамери, комп'ютерний аналіз.

Після складання технічного висновку, що включає:
        
опис стану системи,
схеми (в разі необхідності),
фотоматеріали,
заходи, необхідні для ремонту або інших заходів щодо приведення системи у відповідність з нормативами видається спеціальний Акт обстеження димоходів і вентиляційних каналів. До речі, без подібного акту забороняється підключення газу або заміна котла. Згідно з діючими нормативами стан конструкції необхідно перевіряти щорічно.

Коли потрібен ремонт: природні і штучні причини

Є ряд причин, за якими руйнується димохід. Це може статися з природних причин, скажімо, внаслідок старіння від часу або від впливу стихійних природних сил - часті дощі і сніг, град, різкі коливання температури. Вода, яка встигла всмоктатися в кладку, періодично то замерзає, то відтає, що викликає утворення тріщин. Це, в свою чергу, призводить спочатку до розхитування невеликих фрагментів цегли, а потім і до випадання цілих. Однак руйнування цегляної кладки може бути пов'язано також з

використанням цегли, яке не відповідає вимогам кладки труб,
неякісної кладкою,
впливом конденсату,
відсутністю або неправильної конструкцією захисного парасольки і т. д.- November 04 2019 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru