Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Узгодження ПЛАС

 Розробимо ПЛАС (ПЛАС, ПМЛЛПА) і узгодимо з аварійно-рятувальним формуванням по Москві, Московській області і Республіці Татарстан (Казані). Стислі терміни. Гарантія на роботи.

План заходів щодо локалізації та ліквідації наслідків аварій на ОПО (План ПЛАС) - документ містить можливі сценарії виникнення і розвитку аварій, а так само порядок дій персоналу для мінімізації наслідків аварій об'єктах, відповідно до вимог, встановлених федеральними нормами і правилами в галузі промислової безпеки і розробляється на об'єкти зареєстровані в реєстрі небезпечних виробничих виробничих об'єктів.

Прочитайте, це корисно: План заходів щодо локалізації та ліквідації наслідків аварій на ОПО - це офіційна назва документа. Але так як, даний документ міняв своє найменування, можуть зустрічатися наступні найменування: ПЛАС, ПМЛЛА, ПМЛЛПА, ПЛАС, План локалізації і ліквідації аварій, План заходів по ліквідації аварій, План ліквідації аварійних ситуацій, План локалізації і ліквідації аварійних ситуацій, План локалізації аварійних ситуацій, План ліквідації можливих аварій. Ми радимо використовувати абревіатуру ПЛАС.

Окремо варто відзначити найменування "План ліквідації аварій". Дане найменування відноситься до документа, який розробляється на об'єкти металургійної і гірничорудної промисловості, і є додатком до Согласование ПЛАС.

Кому необхідно розробляти ПЛАС

Розробка Плану локалізації і ліквідації аварій обов'язкове згідно Постанови Уряду РФ №730 для підприємств потрапляють під дію ФЗ-116 "Про промислову ...", до таких належать підприємства мають небезпечні виробничі об'єкти 1, 2, 3 класу небезпеки і зареєстровані в реєстрі небезпечних виробничих об'єктів.

Не потрібно розробляти ПЛАС на об'єкти з наступними ознаками небезпеки (пункт 2 статті 10 ФЗ-116):
1. На об'єкти 4 класу небезпеки ПЛАС не розробляється.
2. Використовується обладнання, що працює під надлишковим тиском понад 0,07 мегапаскалей:
2.1. пара, газу (в газоподібному, зрідженому стані);
2.2. води при температурі нагріву понад 115 градусів Цельсія;
2.3. інших рідин при температурі, що перевищує температуру їх кипіння при надмірному тиску 0,07 мегапаскалей;
Примітка: Необхідно розглядати обладнання працює під тиском комплексно, з комунікаціями. Якщо у Вас котел працює на газу, то ПЛАС необхідно розробляти, так як з імовірністю 90% він працює на газу, який надходить з газопроводу середнього тиску, який має 3 клас небезпеки.
3. Використовуються стаціонарно встановлені вантажопідйомні механізми, автокрани, гусеничні крани, ескалатори в метрополітенах, канатні дороги, фунікулери.- August 26 2019 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru