Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Діагностична карта онлайн

 Протягом багатьох років ми допомагаємо автовласникам купити техогляд онлайн (для автотранспорту), подібно до самостійного заїзду на пункт технічного огляду. Наша функція полягає в передачі даних транспортного засобу на ПТО необхідного міста і пересилання випущеної діагностичної карти для ОСАГО замовнику.

Заїжджаючи на процедуру технічного огляду ми часто стикаємося з зайвими труднощами. Сьогодні диагностическая карта онлайн купується без проходження техогляду і показу автомобіля, заощадивши ваші гроші, час і нерви. Послуга поширюється на транспортні засоби всіх категорій.

Гарантією того, що ви купуєте офіційну діагностичну карту техогляду занесену в базу ЕАІСТО є постоплата. Оплата здійснюється після самостійної перевірки легітимності ДКТО на сайті https://autotalon.dk/. Після розрахунку вам висилається файл з підписом і печаткою чинного пункту технічного огляду, що гарантує отримання поліса ОСАЦВ, Е-ОСАГО (через інтернет), а так само виплати по страховому випадку.

Вам знадобиться унікальний номер діагностичної карти присвоєний ЕАІСТО що складається з 15-ти цифр для оформлення ОСАЦВ через інтернет, або пред'явити техогляд в електронному або роздрукованому вигляді Вашої страхової компанії. Отриманих даних буде достатньо для отримання бажаного результату.

Після відправки форми, прийнята інформація проходять перевірку на можливі помилки. Якщо все в порядку, дані заносяться в базу ЕАІСТО, далі техогляд відсилається на зазначену Вами електронну пошту. Бувають ситуації, коли ЕАІСТО перевантажена, в такому випадку випуск діагностичної карти може затягнутися орієнтовно на 2 години. У звичайному випадку оформлення займає 5-20 хвилин.

- August 26 2019 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru