Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

ВіаГра таблетки ціна

 Віагра став першим ефективним і безпечним пероральним препаратом для лікування еректильної дисфункції (ЕД). Ставлення медицини до цього захворювання зазнало кардинальні зміни протягом останніх ста років. В даний час не викликає сумніву, що порушення ерекції, які розглядалися раніше як слідства психологічних проблем, в більшості випадків є проявом органічного ураження, нерідко носить системний характер [1]. Основні етапи розвитку сексуальної медицини в XX столітті представлені в таблиці 1.

Історія відкриття Віагри є прикладом того, як випадкове спостереження може надати величезний вплив на хід наукового прогресу. У процесі клінічних випробувань нового антиангінальний препарат дослідники Pfizer Inc. відзначили, що хоча прийом ліків не супроводжується значним клінічним поліпшенням перебігу стенокардії, у багатьох хворих він призводить до розвитку своєрідного «побічного ефекту», що полягав у поліпшенні еректильної функції . Це спостереження стало причиною вивчення можливості застосування даної речовини в лікуванні ЕД.

Сьогодні виагра таблетки цена стала доступною для кожної людини. Втім, не слід думати, що відкриття Віагри було простий удачею. Йому передувало накопичення знань про роль оксиду азоту NO в забезпеченні нормального функціонального стану серцево-судинної системи, початок якому поклали Furchgott і Zawadski. Автори, які отримали в подальшому за свої відкриття Нобелівську премію, виявили, що при наявності інтактного ендотелію вплив ацетилхоліну призводить до дозозалежного розслабленню ізольованого сегмента артерій в результаті впливу ендотеліального релаксуючого фактора. Подальші дослідження показали, що цим фактором є саме NO, який синтезується з L-аргініну ферментом NO-синтази (NOС) [4]. Виділяючись з ендотеліальних клітин NO дифундує в підлягає гладком'язових тканина, де активується фермент гуанілатциклазу, в результаті чого в клітинах різко зростає кількість циклічного гуанозин монофосфата (цГМФ), що, в свою чергу веде до зниження внутрішньоклітинної концентрації іонів кальцію і розслаблення. Руйнування цГМФ, що обмежує вазорелаксірующій ефект NO, здійснюється ферментом фосфодіестерази (ФДЕ). В даний час відомі 11 типів даного ферменту, при цьому в руйнуванні цГМФ в гладком'язових клітинах судин основну роль грають ФДЕ 1,3 і 5 типів [5]. Таким чином, пригнічення ФДЕ призводить до посилення ефектів оксиду азоту.

Ерекція статевого члена є гемодинамічним явищем, першим етапом якого є розслаблення гладких клітин кавернозних артерій і трабекул, що приводить до заповнення кров'ю кавернозних тел. Розслаблення гладком'язових тканини останніх, як і в інших судинних системах, забезпечується дією NO, що виділяється з ендотелію і нехолинергических неадренергических нервових закінчень. Відкриття Віагри, селективного інгібітору фосфодіестерази 5 типу (ФДЕ5), стало причиною численних фундаментальних досліджень, які показали, що саме цей тип ферменту домінує в кавернозної тканини, що забезпечує селективність впливу препарату [7]. Слід зазначити, що ці дослідження дозволили також з'ясувати механізми дії і інших, вже тривалий час застосовувалися в клінічній практиці препаратів, зокрема, папаверину і простагландину Е1 і значно розширити знання про механізм ерекції і його порушеннях, які призводять до ЕД

- October 21 2019 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru