Українська
English

Українська річкова мережа >>>

   Вже зовсім скоро на російському телеканалі СТС відбудеться довгоочікувана прем'єра осені, а саме - серіал Кухня 7 сезон онлайн. Пропонуємо вам дивитися всі серії безкоштовно в офіційних преєрах та високій якості 720p на сайті Kitchen-sezon.ru.+ | |

 

Пошук
 


 
AND OR 

 

Айфон 5 купити в Москві

 Замовлення iPhone з США: покупцеві смартфона Apple на замітку Америка - країна прагматична, рахувати гроші і бачити вигоди американці вчаться, мабуть, мало не з пелюшок. Незважаючи на високий рівень життя, ціни на багато речей тут більш демократичні, ніж в Росії і країнах СНД. Не дивно, що, порівнявши ціни, наші співвітчизники стали охоче купувати товари в американських інтернет-магазинах.

Переваги замовлення iPhone з Америки і підводні камені «Заощадив - значить заробив» - золоте правило для тих, хто купує високотехнологічні товари в США. Вигода може становити до 20%. Наприклад, продукцію Apple можна купити в середньому на 10 000 рублів дешевше, ніж в Росії, і це включаючи витрати на трансатлантичну пересилку. Погодьтеся, непоганий «заробіток» за кілька простих дій на замовлення товару і його доставки. Але тут як у відомому анекдоті: «удар молотком - 1 долар, знання, куди вдарити - 999 доларів».

Тобто щоб придбати якісні гаджети і залишитися в солідному плюсі, важливо знати, де і як робити покупку. На офіційному сайті ви можете 5 айфон купить в москве за 469 доларів (близько 28 000 рублів) [, девайс серії 8 Plus варто на 320 доларів дорожче (майже 50 000 рублів), а iPhone X-серії - 999 доларів (близько 63 000 рублів). У Росії ціни на ті ж моделі починаються від 53 000 рублів (за 5,5 дюймовий iPhone 7) до без майже 80 000 рублів (за iPhone X). При середньозважений курс валют вигода від покупки в Америці складає близько 15 000-18 000 рублів. До речі Ціна iPhone X, становить 1000 без одного долара, прекрасно вписується в допустимий безмитне ліміт на міжнародні посилки. До кінця 2018 року поріг ввезення в Росію товарів становить 1000 євро. З урахуванням курсової різниці в парі долар-євро на додачу до «айфон» можна навіть прикупити недорогі аксесуари, косметику або одяг. Окрім привабливої ​​ціни, замовлення портативної техніки з США має і інші плюси. Наприклад, попередні замовлення на новинки Apple стартують там раніше, ніж в Росії. І навіть з урахуванням доставки заповітний «Айфон» з великою часткою ймовірності виявиться у щасливого власника раніше, ніж його можна буде офіційно придбати у вітчизняних магазинах. Ще одна незаперечна перевага - гарантії якості при купівлі у компанії-виробника або офіційних дистриб'юторів.

З урахуванням підвищеної вимогливості американців до якості товарів і готовності судитися за найменший відступ від заявлених в рекламі обіцянок ризики нарватися на шлюб мінімальні. У той же час радість від покупки може бути затьмарена неприємними сюрпризами. Не всі моделі iPhone з США підтримують технологію передачі даних LTE, і, як наслідок, таке придбання виявиться цілковитим розчаруванням для активних користувачів інтернету. Смартфони, що продаються за ціною в рази менше ринкової, як правило, виявляються «залоченним», тобто спеціально прошитими під SIM-карти і тарифи конкретного стільникового оператора. З іншого SIM вони не будуть працювати. Таким чином, низька базова ціна стає своєрідним початковим кредитним внеском з щомісячними платежами оператору зв'язку. Зрозуміло, на сайті буде необхідна інформація про це (або клікабелье посилання на неї), тому важливо уважно прочитати всі відомості про товар, щоб правильно зрозуміти умови подібної угоди.

- July 01 2019 -

 

© 2005 Українська річкова мережа

 
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru